ВХІДРЕЄСТРАЦІЯ


КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ
VII ЛЬВІВСЬКИЙ НАПІВМАРАФОН - Розпочато реєстрацію

Дата 2017/04/23   Дистанція 21 км   Локація Львів   Стартовий внесок 350 грн.

Вікові обмеження - вікове обмеження 18+  Ліміт учасників - ліміт учасників: 400  Електронний таймінг - електронний таймінг 

23 квітня 2017 відбудеться VII Львівський напівмарафон
20161213
 
Опис заходу
23 квітня 2017 відбудеться VII Львівський напівмарафон. Змагання є традиційними та проводяться вже всьоме.

   

Зареєстровані учасники:
XУЧАСНИКНОМЕРСТКАТЕГОРІЯМІСТОКЛУБКРАЇНАСТОПДРУК
1Білинський Тарас1M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
2Кондюх Ярослав M-30-39ЛьвівULTRAUKRЗаявку подано  
3Євстратьев Євген122M-40-49LvivShypshyna; SC ScientUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
4Panchenko Sergey M-40-49LvivШИПШИНАUKRЗаявку подано  
5Трибунський Дмитро69M-40-49УжгородUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
6Чумаченко Надія2F-21-29КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
7Грицак Павло M-30-39ЛьвівTeam Team WadeUKRЗаявку подано  
8Gavur Orest3M-30-39UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
9Лопушевська Ольга123F-40-49ЛьвівShypShynaRunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
10Рукавішніков Валерій39M-30-39Львів«Львів Екстрім клуб»UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
11патаман тарас16M-30-39львівК- 2UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
12Пилипів Ігор M-21-29ЖидачівВекторUKRЗаявку подано  
13Kartashov Rostyslav52M-21-29LvivSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
14Кійко Юрій M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
15Панько Олег11M-40-49ЛьвівSC UltraUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
16Кміть Юрій4M-40-49НовояворівськUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
17Лукашевич Андрій21M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
18Литвин Андрій87M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
19Шажко Валерій124M-40-49ЛьвівRUNCLUB TEAM SHYPSHYUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
20Лободзіц Юрій30M-21-29НовояворівськUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
21Sendel Viacheslav5M-21-29LvivUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
22Логойда Маріанна F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
23Новак Анна F-18-20ЛьвівUKRЗаявку подано  
24Сидор Тарас M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
25Хомічева Анна184F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
26Проців Назар36M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
27Калашниченко Ярослав6M-21-29ЗапоріжжяЗоряна СилаUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
28Калічак Андрій7M-30-39СтрийUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
29Богданець Микола8M-30-39РокитнеUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
30Алексєєв Олександр66M-30-39LvivБілі ВовкиUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
31Дубовський Андрій M-21-29ЛьвівУльтраUKRЗаявку подано  
32Рощот Василь M-21-29UKRЗаявку подано  
33Вигнанський Тарас9M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
34Маковейчук Олександр10M-40-49ЛьвівABTOUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
35Юрова Мирослава13F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
36Сторожка Наталя12F-21-29LvivUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
37Мельник Ярослав M-18-20LvivUKRЗаявку подано  
38Закрижевський Максим M-21-29ЛуцькUKRЗаявку подано  
39Pakhomova Yuliia F-21-29L`vivUKRЗаявку подано  
40Dyuhanchuk Svyatoslav M-21-29LvivUKRЗаявку подано  
41Музичук Олександр14M-30-39ЛьвівABTOUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
42Лаба Богдан15M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
43Ковалишин Віталій20M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
44Салов Костянтин17M-30-39КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
45Goral Mieczyslaw116M-40-49TarnobrzegUltraPOLЗаявку підтвердженоОплачено 
46Кравченко Дмитро18M-30-39ДніпропетровськDneprRunUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
47Наливайко Андрій M-30-39LvivUKRЗаявку подано  
48Ткач Андрій19M-30-39Старий ЯричівSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
49Гольдіс Володимир74M-50-59ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
50Рижук Христина143F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
51Корнійчук Ірина22F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
52Жеребецький Юрій55M-21-29LvivЕкстремUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
53Когут Андрій23M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
54Шматков Денис81M-21-29ДонецькUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
55Гливка Тарас103M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
56Ковальов Дмитро M-18-20Сарны Ровенская UKRЗаявку подано  
57Golubishko Dmytro24M-30-39KyivKM Running ClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
58Янів Маріанна25F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
59Гурняк Ольга F-21-29LvivUKRЗаявку подано  
60Салтанахмедов Денис26M-30-39ХмельницькийUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
61Мамай Оксана28F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
62Янів Юрій27M-18-20ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
63Харченко Павло29M-30-39ХаркiвUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
64Легкобит Любов48F-18-20ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
65Крицак Ігор M-21-29Івано-ФранківськKm running clubUKRЗаявку подано  
66Совяк Василь38M-21-29ЛьвівABTOUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
67Муляк Тетяна37F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
68Siemieniec Marta54F-21-29WrocławPOLЗаявку підтвердженоОплачено 
69Малицький Ігор M-21-29ЛьвівStart Today Run ClubUKRЗаявку подано  
70Makarchuk Yuliya F-30-39LvivUKRЗаявку подано  
71Федина Ігор31M-30-39УжгородShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
72Serbin Anton32M-30-39MoscowWorld Class MoscowRUSЗаявку підтвердженоОплачено 
73Гриник Юстина34F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
74Мельничук Володимир M-21-29UKRЗаявку подано  
75Мельничук Віктор M-21-29КіверціUKRЗаявку подано  
76Гриник Назар33M-40-49КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
77Макарова Анастасія35F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
78Українець Богдан M-21-29ЛьвівSC UltraUKRЗаявку подано  
79Українець Богдан M-50-59ЛьвівSC UltraUKRЗаявку подано  
80Іванчук Левко61M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
81Іваськевич Василь40M-40-49БурштинUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
82Тригуб Дмитро42M-40-49Львів/ЗапоріжжяUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
83Іжик Тарас M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
84Кир'янова Ірина113F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
85Сокуренко Наталка F-18-20UKRЗаявку подано  
86Прус Юлія50F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
87Кувіла Олена101F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
88Лола Ольга97F-30-39ТернопільUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
89Ханас Володимир125M-30-39ЛьвівShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
90Дриль Руслан126M-21-29СколеShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
91Бобрицький Олександр127M-50-59lvivRUNCLUB TEAM SHYPSHYUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
92Кривицька Анна41F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
93Врубльовський Андрій M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
94Hlynka Mykola M-21-29LvivSC ULTRAUKRЗаявку подано  
95Давиденко Тетяна51F-21-29LvivSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
96Тимофійчук Тарас M-30-39КоломияUKRЗаявку подано  
97VODEIKIS SIGITAS44M-40-49LTUЗаявку підтвердженоОплачено 
98POVILIONYTE MARIJA43F-30-39LTUЗаявку підтвердженоОплачено 
99Бортницький Олександр45M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
100Тодоров Олександр46M-50-59УжгородUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
101янтурін тимур64M-30-39львівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
102Сорокина Марина62F-30-39МинскBLRЗаявку підтвердженоОплачено 
103Міщенко Андрій49M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
104Жуков Микола47M-30-39КиевPlay OTSD CrewUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
105Стеблецький Ростислав119M-30-39LVIVUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
106Коцур Віталій M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
107Панчук Олександр M-18-20ЛьвівUKRЗаявку подано  
108Дубно Василь65M-21-29ЗолочівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
109Лабик Юрій M-21-29ЛьвівSK ULTRAUKRЗаявку подано  
110Біланів Андрій M-21-29БурштинULTRAUKRЗаявку подано  
111Кулинич Микола134M-50-59ЛьвівШИПШИНА-ГО "ФЕНІКС"UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
112Семенович Наталія F-21-29Тараща-UKRЗаявку подано  
113Собко Оксана129F-30-39ЛьвiвShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
114Кіт Ярема53M-30-39ЛьвівShypShyna run clubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
115Збаращук Галина F-30-39ЛьвівUltraUKRЗаявку подано  
116Пона Остап73M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
117Бугрин Ігор98M-50-59ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
118Солук Павло68M-30-39LvivOTAMANUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
119Naumyuk Ruslan128M-21-29львівShypShyna RunClub TeUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
120Lotte Lankhorst F-30-39AmsterdamNEDЗаявку подано  
121Turenko Yaroslav56M-21-29ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
122Рац Тетяна63F-40-49львівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
123Кениз Олена59F-21-29Львів--UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
124Кушнір Марія193F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
125Скоробогатий Ярослав57M-21-29ЗолочівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
126Савчин Олег58M-21-29Золочів ЛьвівськUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
127Ружицький Руслан60M-30-39LvivUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
128Jankowski Janusz95M-30-39WrocławFight like a bravePOLЗаявку підтвердженоОплачено 
129Цимбал Віталій105M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
130Волоський Павло M-40-49ЧортківUKRЗаявку подано  
131Винничук Олена F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
132Федірко Владислав135M-18-20ЛьвівШипшинаUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
133Лабарткава Костянтин M-30-39ЛьвівУЛЬТРАUKRЗаявку подано  
134Йовик Володимир133M-21-29LvivShypShynaRunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
135Кусень Павло M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
136Бибко Андрій132M-18-20ШипшинаUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
137Марченков Олег M-18-20ЛьвівUKRЗаявку подано  
138Собко Вадим130M-30-39ЛьвiвShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
139Makhanets Oleksandr89M-21-29LvivUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
140Широкий Тимофій72M-30-39ЛьвівБілі ВовкиUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
141Збир Дмитро M-30-39ГородокUKRЗаявку подано  
142Шкель Андрій67M-40-49ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
143Патіюк Ігор86M-30-39ЛьвівtrafikUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
144Іванків Володимир131M-50-59ЛьвівShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
145benvenuti paolo M-40-49ravennagolubiozikITAЗаявку подано  
146Курилів Ігор M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
147Мокрик Радомир M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
148Ткач Оксана70F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
149Кушнір Юрій M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
150Заставний Назар71M-21-29ЛьвівМДДUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
151Вербицький Сергій111M-30-39ЧервоноградUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
152Палій Юріц76M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
153Позняк Анна108F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
154Мисак Володимир175M-21-29ЛьвівPlast CrewUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
155Дзюба Роман M-30-39БуськUKRЗаявку подано  
156Щур Катерина75F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
157Станько Назарій M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
158СТУПАК ВІТАЛІЙ M-30-39ЛЬВІВUKRЗаявку подано  
159Мещеряк Володимир77M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
160Михайлишин Андрій78M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
161Войтків Андрій79M-21-29ЛьвівДімUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
162Сеньків Ігор80M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
163Дельянов Одиссей M-30-39МинскРегионBLRЗаявку подано  
164Okroj Zbigniew82M-40-49GliwicePOLЗаявку підтвердженоОплачено 
165KOZIK ŁUKASZ91M-30-39TYCHYPOLЗаявку підтвердженоОплачено 
166KOZIK ANNA92F-30-39GOCZAŁKOWICPOLЗаявку підтвердженоОплачено 
167Олеха Володимир96M-40-49БродиКолосUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
168Пелех Андрій94M-30-39ТернопільUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
169Дунець Роман83M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
170Сергійчук Павло84M-30-39ЛьвівABTOUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
171Тищенко Микола88M-21-29КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
172Хитра Максим85M-30-39LvivUltraUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
173Троць Дмитро99M-30-39ЛьвівCoral TravelUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
174Баранецький Тарас M-30-39UKRЗаявку подано  
175Чепіль Роман90M-40-49ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
176Ващеня Надія F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
177Келебай Володимир M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
178Данилів Тетяна93F-21-29ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
179Шпак Дмитро M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
180Мартинов Петро102M-30-39ЛьвівSC UltraUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
181Салига Марія100F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
182Пєсковой Денис M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
183Онуфрів Назарій104M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
184Brakovyi Roman M-21-29KyivSkyrunning PolskaUKRЗаявку подано  
185Крамаренко Микола107M-30-39Львів-UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
186Драгинич Володимир M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
187Боднар Галина F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
188Олійник Олександр110M-30-39ЛьвівТурклуб ЧорногораUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
189Дегтярьов Дмитро109M-30-39ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
190Пилипенко Роман M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
191Пинило Володимир M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
192Адерейко Федор195M-21-29МинскБеларусикиBLRЗаявку підтвердженоОплачено 
193Корнієнко Макcим M-21-29КиївUKRЗаявку подано  
194Кіщак Оксана F-21-29LvivUKRЗаявку подано  
195Андрухів Дмитро M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
196Kashcuk Volodymyr M-40-49KyivRunBaseKyivUKRЗаявку подано  
197Lowe Don112M-50-59HelsingborgSWEЗаявку підтвердженоОплачено 
198Обравіт Олександр114M-30-39СумиNutriliteUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
199Сенчук Олександр115M-21-29ЛьвівЛНУ імені Івана ФранUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
200Ігнатенко Ольга F-30-39КиївUKRЗаявку подано  
201Ханас Володимир M-30-39LvivUKRЗаявку подано  
202Тулик Микола M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
203Бойко Христина F-21-29LvivUKRЗаявку подано  
204Будовий Денис M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
205Скворцов Марко M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
206Обуханич Юрій167M-30-39UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
207Онищенко Віталій M-30-39ЛьвівTrilewyUKRЗаявку подано  
208Кіщак Назарій M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
209Хіменес Христина191F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
210Лапка Ярослав M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
211Стьопічев Олексій117M-30-39ЧорноморськUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
212Вежичанін Назар M-18-20РокитнеUKRЗаявку подано  
213Сластьонова Анастасія150F-30-39КропивницькийUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
214Шамарін Леонід M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
215Шапочка Валерій118M-40-49львівZernoVitaUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
216Зайцева Анастасія F-21-29LvivUKRЗаявку подано  
217Корчагіна Оксана136F-30-39ЛьвівShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
218Ябчанка Олена120F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
219Куриляк Василь121M-18-20КоломияUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
220сташко тарас M-21-29Дроздовичі,Ст.СаUKRЗаявку подано  
221Майор Лінда F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
222Волощук Ярослав137M-30-39Івано-ФранківськGutsul Running clubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
223Котинський Андрій M-21-29ЛьвівФеніксUKRЗаявку подано  
224Масник Ірина141F-30-39ТернопільSHYPSHYNA RUNCLUB TEUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
225Jakub Tonder148M-21-29BukBukowski Klub BiegacPOLЗаявку підтвердженоОплачено 
226Кіщак Вікторія F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
227Воронюк Руслан138M-30-39КоломияUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
228Яремко Богдан M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
229Кравчук Вадим M-30-39UKRЗаявку подано  
230Bodnar Dariia139F-30-39LvivUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
231Філіпов Віталій M-21-29ЧеркасиUKRЗаявку подано  
232Петрова Оксана F-40-49Львів-ЛипівкаЗбр. сили - ФеніксUKRЗаявку подано  
233Бондар Матвій M-21-29ЧеркасиUKRЗаявку подано  
234Гричанюк Віталік182M-21-29ВолочиськUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
235Стадник Ольга144F-60-69ЛьвівShypShynaRunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
236Зулінський Ернест142M-21-29КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
237Афросін Дмитро M-21-29КиївUKRЗаявку подано  
238Ураєва Ганна145F-21-29LvivUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
239Послєдніченко Юрій M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
240Джула Василь146M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
241Попова Виктория F-21-29ОдессаUKRЗаявку подано  
242Ніконова Ірина147F-21-29Львів----UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
243Шадських Дмитро171M-40-49ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
244Пеленьо Тарас M-21-29Львів-Заявку подано  
245Дворницький Станіслав M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
246заремба ігор151M-40-49тернопільнемаєUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
247Холод Світлана149F-50-59ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
248Куцай Вадим M-30-39НововолинськHeart Inside TeamUKRЗаявку подано  
249Константинов Дмитро M-30-39Львів-біркиПозитивUKRЗаявку подано  
250Ярема Євген M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
251Довбуш Роман M-30-39ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку подано  
252Комарь Микола M-18-20СваляваUKRЗаявку подано  
253Косів Василь152M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
254Маципура Юлія F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
255Носа Ярослав M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
256Шевчук Ірина153F-18-20ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
257Мартиненко Юрій154M-30-39LvivUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
258Кулик Олексій155M-60-69ЛьвівФеніксUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
259Кульчицька-Поляк Христина F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
260Жук Анатолій156M-70ЛьвівФеніксUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
261Криволап Тетяна157F-30-39КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
262Ракус Софія F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
263Ходаковський Олександр M-40-49ЛьвівUKRЗаявку подано  
264Кострицький Юрій M-30-39КиївUKRЗаявку подано  
265Хижняк Марина F-21-29UKRЗаявку подано  
266Королишин Тарас M-21-29Івано-ФранківськGorgany.comUKRЗаявку подано  
267Хиль Микола160M-21-29ЛьвівShypShyna RunClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
268Сорокрой Роберта F-21-29ЛьвовUKRЗаявку подано  
269Хмельовський Володимир163M-21-29ЛьвівУльтраUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
270Засядько Олексій158M-30-39ЛьвівСантеUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
271Даниленко Надія159F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
272Kamil Andres M-21-29LeżajskKS JanuszePOLЗаявку подано  
273Тимченко Віктор170M-30-39кропивницкийUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
274Дзьоба Вікторія F-18-20ЛьвівUKRЗаявку подано  
275Damian Trojnar M-30-39ŁańcutKS JanuszePOLЗаявку подано  
276Козир Андрій M-21-29ХустВелооб'єднанняUKRЗаявку подано  
277Карп"як Сергій161M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
278Фурсєєв Ігор162M-21-29ХмельницькийUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
279Козир Ганна F-30-39ХустВелооб'єднанняUKRЗаявку подано  
280Бородій Андрій164M-30-39ВолочиськUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
281Петрівський Руслан165M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
282Гарматюк Володимир166M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
283Матвєєва Яна F-21-29ЛьвівАквапарк ПляжUKRЗаявку подано  
284Корнєв Геннадій M-30-39KyivUKRЗаявку подано  
285Михайлюков Вадим169M-40-49ЛьвівАквапарк ПляжUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
286Михайлюкова Вікторія168F-30-39ЛьвівАквапарк ПляжUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
287Верста Юліан177M-30-39LvivZernoVitaUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
288Собкевич Олексій M-40-49КиївUKRЗаявку подано  
289Єляшевський Віталій172M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
290Горбай Богдан173M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
291Кочерга Marta F-21-29Lviv-UKRЗаявку подано  
292Остап Онишко M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
293наванкевич юля F-30-39ЛьвівАквапарк ПляжUKRЗаявку подано  
294Кирейто Павло174M-30-39ЛьвівABTOUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
295Рымашэўскi Аляксей M-21-29МiнскАматарBLRЗаявку подано  
296Малєйчик Віктор M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
297Яворська Тетяна F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
298Шамшур Евгений189M-21-29ВерхнедвинскBLRЗаявку підтвердженоОплачено 
299Шаматайло Тарас176M-30-39КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
300Озеров Володимир M-21-29Студія Арома ДімUKRЗаявку подано  
301Кушплер Дана F-30-39ЛьвівBFIUKRЗаявку подано  
302Раімі Латіфат F-21-29LagosBFINGRЗаявку подано  
303Білий Сергій M-60-69LvivUKRЗаявку подано  
304Марусяк Володимир M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
305Циганков Дмитро M-40-49ЛьвівUKRЗаявку подано  
306Левицький Василь M-21-29ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку подано  
307Ehlert Michael178M-40-49BFIGERЗаявку підтвердженоОплачено 
308Швадчак Андрій179M-30-39ДрогобичRun4Fun 82100UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
309Луцишин Юрій180M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
310Киричук Уляна181F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
311Максимова Катерина F-21-29ДрогобичUKRЗаявку подано  
312Gryshko Sergiy183M-40-49BoryslavRun4Fun 82100UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
313Колісник Даниїл186M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
314Лисий Ігор M-70ЛьвівФеніксUKRЗаявку подано  
315Толочко Олександр185M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
316Заяць Алла F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано  
317Сегеда Володимир187M-30-39ЛьвівСтудія Арома ДімUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
318Ушаков Павло188M-40-49КиївKUZIN TEAMUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
319Косован Олександр190M-18-20ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
320Гайда Юрій M-30-39ЛьвівАдамасUKRЗаявку подано  
321Поліщук Марія F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
322Качковський Дмитро192M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
323Мартинович Тарас M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
324Лапко Андрій194M-21-29Івано-ФранківськФСТ ДинамоUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
325Гаврилів Віктор M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано  
326Цікало Юрій M-60-69ТернопільСам собі бігаюUKRЗаявку подано  
327Дев'ятьяров Станіслав196M-21-29ЛьвівABTOUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
328Щукін Костянтин197M-21-29UKRЗаявку підтвердженоОплачено 
329Малов Олександр198M-30-39КиївUKRЗаявку підтвердженоОплачено 
330Хімка Андрій M-40-49ЛьвівUKRЗаявку подано  


ROCKTAPE    --> Турклуб Чорногора   Зерновита