ВХІДРЕЄСТРАЦІЯ


ЧЕРВОНОГРАДСЬКА ДЕСЯТКА - Реєстрацію завершено

Дата2017/06/25Вікові обмеженнявікові обмеження: 18
Дистанція10 км  
ЛокаціяЧервоноградЕлектронний таймінгелектронний таймінг
Стартовий внесок200 грн.Офіційна сторінкаофіційна сторінка

У місті Червоноград вперше відбудеться "Червоноградська десятка"!
20170405
Червоноградська міська рада    Доставка води Зерновита

ТОВ Дюна-Веста   Комп'ютерний всесвіт

IL PADRINO   Спорт для всіх   Ехо Червонограда
Опис заходу
25 червня 2017 року у місті Червоноград вперше відбудеться "Червоноградська десятка" - забіг на 10 кілометрів присвячений 325-річчю Кристинополя-Червонограда!

Програма змагань:
24.06.2017 року (субота). Вічева площа. 16.00-20.00 – Робота Секретаріату, реєстрація та видача стартових пакетів.
25.06.2017 року (неділя). 10.00-13.30 – Робота Секретаріату, реєстрація та видача стартових пакетів.
14.00 – Старт Червоноградської Десятки
14.05 – Старт Благодійного забігу.
15.20 – Завершення ліміту часу та закриття траси.
16.30 – нагородження переможців та призерів змагань. Головна сцена на Вічевій площі.

 


Зареєстровані учасники:
XУЧАСНИКНОМЕРСТКАТЕГОРІЯМІСТОКЛУБКРАЇНАСТОП
1Kartashov Rostyslav M-21-29LvivSC ULTRAUKRЗаявку подано
2Кійко Юрій M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано
3Біланів Андрій M-21-29БурштинULTRAUKRЗаявку подано
4Кондюх Ярослав M-30-39ЛьвівULTRAUKRЗаявку подано
5Панько Олег M-40-49ЛьвівSC UltraUKRЗаявку подано
6Рижук Христина F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано
7Українець Богдан15M-50-59ЛьвівSC UltraUKRЗаявку підтвердженоОплачено
8Українець Богдан16M-21-29ЛьвівSC UltraUKRЗаявку підтвердженоОплачено
9Іжик Тарас M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано
10Бандрівська Катя F-21-29ЧервоноградЗа обрійUKRЗаявку подано
11Литвин Андрій M-21-29ЛьвівIDEA RunUKRЗаявку подано
12Кулинич Микола M-50-59ЛьвівШИПШИНА-ГО "ФЕНІКС"UKRЗаявку подано
13Лабарткава Костянтин M-30-39ЛьвівУЛЬТРАUKRЗаявку подано
14Дубовський Андрій M-21-29ЛьвівУльтраUKRЗаявку подано
15Патіюк Ігор M-30-39ЛьвівtrafikUKRЗаявку подано
16Пелех Андрій M-30-39ТернопільUKRЗаявку подано
17Боднар Галина F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано
18Підлужна Ірина F-30-39ЛьвівТСК "Чорногора"UKRЗаявку подано
19Давиденко Тетяна8F-21-29LvivSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено
20Іванець Руслан M-21-29ЧервоноградUKRЗаявку подано
21Богданець Микола M-30-39РокитнеUKRЗаявку подано
22Вежичанін Назар M-18-20РокитнеUKRЗаявку подано
23Пилипів Ігор M-21-29ЖидачівВекторUKRЗаявку подано
24Siemieniec Marta F-21-29WrocławNOAPOLЗаявку подано
25Чуданова Анна F-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано
26Довбуш Роман M-30-39ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку подано
27Мартиненко Юрій M-30-39LvivUKRЗаявку подано
28Засинець Дмитро5M-30-39ЧервоноградАляска-Західний БугUKRЗаявку підтвердженоОплачено
29Скорейко Юрій18M-21-29ЧернівціЧНУUKRЗаявку підтвердженоОплачено
30Котинський Андрій M-21-29ЛьвівФеніксUKRЗаявку подано
31Вербицький Сергій M-30-39ЧервоноградUKRЗаявку подано
32Лапко Андрій14M-21-29Івано-ФранківськФСТ ДинамоUKRЗаявку підтвердженоОплачено
33Збаращук Галина F-30-39ЛьвівShypShyna RunclubUKRЗаявку подано
34Федірко Остап M-21-29ЛьвівGFFUKRЗаявку подано
35Міщенко Андрій1M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
36Goral Mieczyslaw M-40-49TarnobrzegUltraPOLЗаявку подано
37Лабарткава Костянтин M-30-39ЛьвівУЛЬТРАUKRЗаявку подано
38Мудрик Орест M-30-39ЧервоноградUltraUKRЗаявку подано
39Михайлишин Андрій2M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
40Новосад Володимир3M-40-49КовельUKRЗаявку підтвердженоОплачено
41Михайлишин Ольга4F-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
42Сало Тарас M-30-39ЛьвівULTRAUKRЗаявку подано
43Демків Андрій6M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
44Іванчук Левко M-21-29ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку подано
45Коваль Василь M-21-29ЖитомирФСТ.ДUKRЗаявку подано
46Павлівський Віталій11M-40-49ЧервоноградUKRЗаявку підтвердженоОплачено
47Онишків Михайло M-21-29ТернопільТеренUKRЗаявку подано
48Калашнікова Наталія F-21-29lvivUKRЗаявку подано
49Новосад Ігор M-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано
50Соболта Андрій M-30-39ЛьвівULTRAUKRЗаявку подано
51Гладун Орест7M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
52Войтків Андрій9M-21-29ЛьвівДімUKRЗаявку підтвердженоОплачено
53Мельник Ірина F-30-39ЧервоноградUKRЗаявку подано
54Ксьонжик Лідія10F-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
55Романюк Максим M-18-20ЧервоноградUKRЗаявку подано
56Мірило Марія F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано
57Кожушко Юрій M-18-20ЧервоноградUKRЗаявку подано
58Мрикало Ігор M-40-49ТернопільUKRЗаявку подано
59Гольдіс Володимир M-50-59ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку подано
60Хмельовський Володимир12M-21-29ЛьвівSC ULTRAUKRЗаявку підтвердженоОплачено
61Новак Ігор17M-30-39ЛьвівRunday ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
62Бонтар Михайло13M-21-29ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
63Кметь Тетяна F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано
64Жолубак-Лещишин Наталія F-30-39ЛьвівUKRЗаявку подано
65Гнатів Олександр M-21-29ЧервоноградUKRЗаявку подано
66Чмель Сергій M-30-39Івано-ФранківськBorys Running ClubUKRЗаявку подано
67Кулай Тарас M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано
68Соболта Олег M-21-29ЛьвівUKRЗаявку подано
69Бабич Сергій M-30-39ЛьвівSC UltraUKRЗаявку подано
70Бугрин Ігор M-50-59ЛьвівUKRЗаявку подано
71Смереканич Мар’ян M-21-29ЛьвівUltraUKRЗаявку подано
72Варик Назар M-21-29ТернопільУПО в Тернопільській областіUKRЗаявку подано
73Носова Ольга F-30-39Донецьк ЛьвівDodgiUKRЗаявку подано
74Лещишин Олег M-30-39СтрийUKRЗаявку подано
75Лещишин Юрій M-30-39UKRЗаявку подано
76Hlynka Mykola M-21-29LvivSC ULTRAUKRЗаявку подано
77Буджак Василь M-40-49ЛьвівUKRЗаявку подано
78Сабада Юрій20M-30-39Донецьк-Івано-ФранківськGutsul Running ClubUKRЗаявку підтвердженоОплачено
79БОЙКО АНДРІЙ21M-21-29ЧЕРНІВЦІUKRЗаявку підтвердженоОплачено
80Кобелєв Степан19M-40-49Львівбез клубуUKRЗаявку підтвердженоОплачено
81Курило Антон22M-21-29ЧервоноградUKRЗаявку підтвердженоОплачено
82Трохимчук Григорій23M-21-29КоломияЗСУUKRЗаявку підтвердженоОплачено
83Козачок Дмитро26M-30-39ХмельницькийUKRЗаявку підтвердженоОплачено
84Turta Roman M-21-29TernopilUKRЗаявку подано
85Кубочкін Олексій24M-30-39ЛьвівUKRЗаявку підтвердженоОплачено
86Решетілов Володимир25M-21-29ТернопільУПО в Тернопільській областіUKRЗаявку підтвердженоОплачено